KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12144280
nr 1214 4280
Pastell
Börje Hedlund (1909-2005), Sverige. Signerad, 40x32
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:03:18
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr